Muzikos prekių parduotuvė „Thelonious“

Thelonius Monk - Mūsų parduotuvės globėjas
Thelonious:
Darbo laikas:


Join NoBusiness on facebook
NoBusiness Records

W.Parkerio stichija - gyvos muzikos koncertai

W.Parkerio stichija - gyvos muzikos koncertai; studijiniai įrašai muzikui primena „maistą plastikinėje pakuotėje“. Tačiau šio improvizuotojo diskografijoje - jau daugiau kaip 150 albumų, kurių apie 40 jis įrašė kaip lyderis. Skaityti plačiau

Kontrabosininkas Williamas Parkeris

W.Parkeris yra vadinamas vie­nu geriausių visų laikų avangardi­nio džiazo kontrabosininkų. Jis dalyvavo projektuose su Donu Cherry, Billy Higginsu, Sunny Murray, Roscoe Mitchellu bei daugeliu kitų džiazo banginių.

Parkeris groja

Pastarųjų metų koncertai muziką suvedė su Hanu Bennicku, Oliveriu Lake'u, Assifu Tsaharu ir kitais originaliais džiazo meistrais.

45 metų M.Shippo diskografijoje - daugiau kaip 30 albumų

Pasak M.Shippo, jo partneris savitai įkūnija septintojodešimtmečio avangardinio džiazo dvasią, pratęsdamas Johno Coltrane'o, Ornette'o Colemano, Alberto Aylerio grupių bosininkų tradicijas. M.Shippas ką tik atidavė duoklę naujiesiems laikams - išleido albumų su populiariais elektroninės muzikos kūrėjais savo prodiusuojamoje kompanijos „Thirsty Ear“ serijoje.

Pianistas Matthew Shippas Shippo muzika

Jie pasklido netikėtai dideliu avangardiniam džiazui - 10 tūkstančių egzempliorių - tiražu. 45 metų M.Shippo diskografijoje - daugiau kaip 30 albumų, įgrotų solo ir su įvairiais ansambliais - bendradarbiaujant su Davidu S. Ware'u, R.Mitchellu, Mattu Maneri, Timu Berne ir kitais korifėjais.

Matthew Shipp ir William Parker Lietuvos Filharmonijoje Shipp ir Parker Vilniujoje po koncerto

Bet W.Parkeris - vienas svarbiausių pianisto, jungiančio „free“ džiazą ir akademinę muzikavimo mokyklą, partnerių. Dueto kompozicijose juntami tradicinės Amerikos muzikos, spiričiuelių, Thelonious Monko, Budo Powello, Andrew Hillo bei kitų šiuolaikinio džiazo legendų kūrybos atgarsiai.
Plačiau apie koncertą