Muzikos prekių parduotuvė „Thelonious“

Thelonius Monk - Mūsų parduotuvės globėjas
Thelonious:
Darbo laikas:


Join NoBusiness on facebook
NoBusiness Records

Mats Gustafsson Vilniuje

2008 metų vasario 9 d. Valstybinio Vilniaus mažojo teatro salėje vyks Mats’o Gustafsson’o koncertas.

Šio 43 metų saksofonisto iš Švedijos vardas gerai žinomas džiazo ir improvizacinės muzikos pasaulyje.

Savo muzikinį kelią Mats Gustafsson pradėjo punk muzikos grupėje. 14 metų jis buvo sukrėstas, kai koncerte išgirdo Sonny Rollins’o muzikavimą. O vėliau jam į rankas pakliuvo istorinis įrašas, Peter’o Brotzmann’o plokštelė “Machine Gun”. Jaunojo muzikanto pasaulis apsivertė — jis padarė pasirinkimą!

Mats Gustafsson pradėjo daryti savo įrašus 80-ųjų antrojoje pusėje. Dalyvavo įrašant daugiau nei 80 plokštelių, o daugiau nei 30 iš jų — savo vardu, kaip lyderis. Dirbo ir tęsia bendradarbiavimą su muzikantais: Derek Bailey, Peter Brotzmann, Ken Vandermark, Barry Guy, Hamid Drake, Per Henrik Wallin,... .

Mats’o Gustafsson’o talentas, energija ir aktyvumas padėjo jam tapti viena kūrybingiausių ir įtakingiausių šiuolaikinio džiazo ir laisvosios improvizacijos figūrų.

Galimybė išgirsti Mats’o Gustafsson’o muzikavimą Vilniuje — siurprizas tokios rūšies muzikos mėgėjams. Intrigą didina ir tai, kad po pirmosios dalies, kur girdėsime saksofono solo, antrojoje koncerto dalyje dalyvaus Lietuvos muzikantai: Liudas Mockūnas, Arkadij Gotesman, Eugenijus Kanevičius, Marius Aleksa.

Mats Gustafsson ir Draugaijau Bilietai LT puslapyje

Ken Vandermark, Mats Gustafsson, Peter Brotzmann

2008 metų vasario 9 dieną! Nepraleiskite svarbaus įvykio!