Muzikos prekių parduotuvė „Thelonious“

Thelonius Monk - Mūsų parduotuvės globėjas
Thelonious:
Darbo laikas:


Join NoBusiness on facebook
NoBusiness Records

Jemeel Moondoc – Roy Campbell džiazo kvartetas (JAV – Voketija)

Laisvės grožis!

Jemeel Moondoc – saksofonai

Roy Campbell – trimitas, fleita

Hillard Green – kontrabosas

Klaus Kugel – mušamieji

Balandžio 11 d., penktadienį, 19 val. Lietuvos rusų dramos teatro scenoje Į.Basanavičiaus g. 13, Vilnius

Organizatorius: Vš.Į. “THEL”

Bilietus galite įsigyti BILIETAI.LT kasose ir internete www.bilietai.lt

Informacija: tel. (5) 2121076

Jameel Moondoc Roy campbell kvartetas

FOT. JAN BEBEL

2008 metų balandžio 11 dieną Vilniuje rimto džiazo gerbėjų laukia dovana: Jemeelo Moondoco – Roy Campbello kvartetas Lietuvos rusų dramos teatro scenoje!

Šie muzikantai – šiuolaikinio džiazo pasaulio elitas, kūrybingiausia ir sąžiningiausia jo dalis, nesitenkinanti vien komercine sėkme.

Jemeel Moondoc – alto saksofonistas ir free jazz korifėjus, jo grojimo stiliuje susiliejo Ornette Coleman melodiškumas su aštriais Jackie McLean muzikavimo rifais bei nuožmia vidine energija.

Vienas ryškiausių šiuolaikinio džiazo trimitininkų - Roy Campbell. Labai aktyvus ir produktyvus muzikantas, kuris grojo ir įsirašinėjo kartu su Sun Ra, John Zorn, David Murray, William Parker, Dave Douglas, Cecil Taylor ir kt.

J.Moondoc ir R.Campbell vardai yra minimi greta su mūsų publikai jau pažįstamais džiazo meistrais: David S.Ware, Joe McPhee, Peter Brotzmann, Matthew Shipp.

Tikriausiai neverta vardinti visų šių iškilių muzikantų darbų. Besidomintys šia muzika nesunkiai gali rasti daugybę straipsnių apie juos internete.

Kitas kvarteto narys kontrabosininkas Hillard Green ilgą laiką buvo “mažojo giganto” Jimmy Scott bosistas ir muzikinis direktorius. Pastaraisiais metais labai aktyviai reiškiasi kaip solo atlikėjas ir ansambliuose groja kartu su Dave Douglas, Don Pullen, Rashied Ali, Bobby Watson ir Kenny Baron.

Būgnininkas Klaus Kugel. Jo nereikia pristatinėti Lietuvos publikai. Jis puikiai užsirekomendavo kaip Viačeslavo Ganelino ir Petro Vyšniausko partneris.

Balandžio 11 dieną LRDT scenoje mes išgirsime šiuolaikinį džiazą: galingą muziką, kilusią iš Didžiosios Juodosios tradicijos - BLIUZO. Tai bus muzika, reikalaujanti iš klausytojo intelekto, darbo ir pasirengimo dalyvauti kūryboje. Girdėti šį ansamblį Vilniuje – didelis džiaugsmas tikro džiazo gerbėjams!

Kvarteto muzika: failas 1; failas 2

Jemeel Moondoc – Roy Campbell džiazo kvartetas